FlatOut Oyun İncelemesi

FlatOut ile yakıp yıkmaya hazır olun.
FlatOut ile yakıp yıkmaya hazır olun.

Oyun dünyasında sayısızca araba oyununa rastlamak mümkün fakat bu oyunların bir çoğu bazı yönlerden eksik sayılabilir. Örneğin bir oyunda arabaya herhangi bir zarar gelmezken diğer bir oyunda nitro yok olabiliyor. Bu küçük eksiklikleri ortadan kaldırıp ve tüm araba oyunlarını birleşimi niteliğinde olan harika bir oyundur FlatOut.

 

 

İşte harikalar oyunu FlatOut.
İşte harikalar oyunu FlatOut.

Biraz oyunun teknik yönüyle ilgilenecek olursak normal bir pcde bilene bu oyun rahatlıkla çalışabilir ve oyunda aniden gelen sıkcı donmalar veya kasılmalar mevcut değil. Yani tam bir oyun. Gerçekten oyunda hata bulmak için oyunu çok incelemelisiniz. Ses kalitesi olduça yüksek. Bu sayede oyunun içinde hissedebilirsiniz kendinizi. Oyunun içeriğinde ise pek çok pistte adete delice yarışabilirsiniz ve oyunun bir özelliğide oyunda seviye yapmak için illaki 1. olmanıza gerek yok. Eğer 2. veya 3. olursanız oyunda seviye yapabilirsiniz. FlatOutta 45 adet yarış ve harika 16 değişik araç bulunuyor.

 

 

 

Adete gerçekçilik hissi bu oyunda mevcut.
Adete gerçekçilik hissi bu oyunda mevcut.

Oyundaki arabalara gelen hasar seviye ne az ne fazla. Oyunda bir yere şiddetli çarpttığınız zaman sürücüyü camdan fırlatabilirsiniz. Oyun için o kadar uğraşılmış ki oyun içerisindeki her şey birbiriyle entegrasyonlu. Oyunda otobüsten tutun, yarış arabasına kadar her çeşit araç mevcut.

 

 

Gerçekçi görseller ile oyun deneyimi 2 kat fazla.
Gerçekçi görseller ile oyun deneyimi 2 kat fazla.

Oyunda ne kadar yarış kazanırsanız o kadar yeni bölümler ve paralar elinize geçiyor. İsterseniz bu paralar ile elinizdeki arabanızın seviyesini arttırabilir, isterseniz yeni arabalar alabilirsiniz. Oyunda aracınıza yaptığınız her bir bakımın sürüşünüzü etkilediğide bir gerçek.

Oyunda bir çok değişik pist ve yarış mevcut.
Oyunda bir çok değişik pist ve yarış mevcut.

 

Başka oyunda olmayan şeyler bu oyunda mevcut. FlatOut adeta farklı bir oyun türü. Örneğin arabanız ile bowling, futbol oynayabilirsiniz. Oyunun göze çarpan özellikleri bunlarken oyuncular oyunu oynayarak aynı güzel yorumlardan bahsedeceğine emin olunabilir.

 

 

 

FlatOut Oyun Videosu


Oyunu İndirmek için : FlatOut İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir